دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
 • فرآیند های گردش کار
 • مطالب آموزشی ویژه عموم مردم
 • واحد های ارائه دهنده خدمات
 • تماس با ما


گالری تصاویر 
 • بازدید مشاور بین المللی سازمان جهانی بهداشت
 • برپایی نمایشگاه یاران عاشورایی
 • برگزاری کمپین اطلاع رسانی سل در سرای محله جمالزاده
 • برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس مرکز
 • جلسه آموزشی مراقبان و رابطان سلامت
 • نشست هم اندیشی مدیران
 • کمپین مردمی خروج قهوه خانه از لیست اماکن عمومی
 • تقدیر از کارشناسان سلامت محیط و کار
 • تقدیر از کارشناسان سلامت محیط و کار

اسلایدر های اطلاع رسانی

فراخوان استعلام بهای قرارداد واگذاری تعمیرات، نگهداری و راهبری تاسیسات

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ | 
از کلیه شرکتهای متقاضی و واجد شرایط شرکت در برنامه فراخوان استعلام بهای قرارداد واگذاری تعمیرات، نگهداری و راهبری تاسیسات ( معاملات متوسط تا سقف 000/000/250 میلیون تومان  به مدت 1 سال ) دعوت می شود پاکات پیشنهاد قیمت خود را به همراه کلیه مدارک شرکت  حداکثر تا تاریخ 23/11/1397  به واحد امور قراردادهای مرکز بهداشت شمال غرب و یا به واحد ریاست تحویل دهند.
لازم به ذکر است در هنگام عقد قرارداد اصل و کپی برابر با اصل (تاییدیه با نامه دفترخانه مربوطه) کلیه مدارک شرکت از پیمانکار مربوطه اخذ خواهد گردید.
شرایط اختصاصی قرارداد واگذاری تعمیرات، نگهداری و راهبری تاسیسات
تعداد نیروی مورد نظر جهت انجام موضوع این  قرارداد چهار نفر می باشد.
1- نوع ارائه خدمات عبارتست از نگهداری، سرویس، راهبری و تعمیرات کلیه تاسیسات مکانیکی و برقی موجود  در ستاد مرکز بهداشت شمال غرب و کلیه مراکز و پایگاه‌های تحت پوشش ستاد و سعی و دقت در حفظ و برقراری کار مداوم تاسیسات منصوبه در ساختمان ستاد و مراکز و پایگاه های تحت پوشش شامل تاسیسات آبرسانی ساختمان و محوطه و کلیه سیستم‌های گرمایشی و آبگرم، فن‌کوئل‌ها و رادیاتورها، منابع آبگرم، منابع آب رزرو و منابع هوایی و چاه آب کلیه سیستم‌های سرمایشی و تهویه مطبوع، چیلر و تعمیرات تلفن، پمپ‌های جریانی و تحت فشار واحد سختی‌گیر و مدار لوله‌کشی‌ها و غیره سیستم‌های پیجینگ، کلیه سیستم‌های برق‌رسانی فشار ضعیف و فشار قوی، سیستم اعلام و اطفاء حریق و کپسول آتش‌نشانی ،کلیه وسایل و کلیه لوله‌های فاضلاب تا سر چاه، تابلوهای اصلی و تابلوهای فرعی در بخش‌های مختلف روشنایی، و مخازن گازوئیل، چاه عمیق و منبع آب در ارتفاع، هواکش‌ها، چربی‌گیر آشپزخانه و دریچه‌های بازدید، کلیه شیرآلات، تعمیرات یراق‌ها دستگیره‌های درب و پنجره‌ها و توری پنجره‌ها ، سیستم تخلیه فاضلاب و تصفیه‌خانه و سپتینگ (کارزنی بازدید ساعتی سرویس فیلترها و بلورها و تمیز کردن اشغال‌گیرها و غیره)، سیستم گازهای طبی و حمل و نصب کپسول‌های اکسیژن در زمان خرابی دستگاه اکسیژن‌ساز سانترال مرکزی و اکسیژن، زباله و متعلقات آن، لوازم بهداشتی ظرفشویی، لوله‌کشی، کابل‌کشی خطوط تلفن و شبکه، کلیه سیستم‌های تاسیساتی و برقی و هوادهی ، کنده‌کاری مقطعی جهت رفع ترکیدگی و گرفتگی لوله‌های آب و فاضلاب و ...
2- نگهداری، کنترل و نظارت و سرویس کلیه دستگاه‌های موجود در ساختمان‌های مذکور اعم از چیلرها، دیگ بخار و دیگ‌های شوفاژ و پمپ‌های برگشت و منبع‌های موجود فن کوئل‌دار و دو جداره و کولرهای آبی و گازی.
3- تعمیر و سرویس کلیه شیرآلات سرویس‌های بهداشتی واحدهای مراکز و پایگاه ها (حمام‌ها و روشوئی و ...) و همچنین انجام عملیات خرده‌کاری (لوله‌کشی آب سرد، گرم، بهداشتی و بخار)
4-کنترل سرویس، نگهداری و تست همه روزه ژنراتور موجود در ساختمان ها.
5- سرویس و تعمیرات و نصب هواکش‌های موجود در واحدهای مراکز.
6- سرویس و تعمیرات و کنترل وسائل بخش استریل.
7- رفع خاموشی کلیه ساختمان ها اعم از: تعویض لامپ‌های مهتابی، ساده، کلیدها و پریزهای آنان و رفع اتصالی و کابل‌کشی مورد نیاز در مواقع ضروری و ... .
8- سیم‌کشی و تعمیر و جابجایی و تعمیر گوشی‌های تلفن‌های موجود در تمامی بخش‌ها و واحدهای مراکز و کنترل سانترال تلفن.
9- کنترل و تعمیرات و سرویس کلیه یخچال‌های موجود در بخش‌ها و اتاق بیماران و واحدهای مراکز.
10-کنترل و نظارت و تحویل و تحول جهت شارژ سالانه وسائل و کپسول‌های اطفاء حریق و جعبه‌های باکس آب آتش‌نشانی در تمامی نقاط.
11- کلیه کارکنان شرکت باید از لباس تمیز و مرتب و فرم متحدالشکل با آرم شرکت استفاده نمایند.
 1. پیمانکار متعهد می‌گردد نگهداری و سرویس و تعمیرات تاسیسات و ماشین‌آلاتی را که به او واگذار شده است بعهده گرفته و تعهد نماید که طبق دستورالعمل کارخانه‌های سازنده و استانداردهای مورد قبول از نظر نگاهداری و تعمیرات و سرویس اقدام بعمل آورده و با توجه به نیازهای کارفرما دستگاه‌های مربوطه را به راه انداخته و امور راهبری آنها را بعهده داشته باشد و چنانچه در اثر قصور یا تقصیر پیمانکار خرابی و خسارت به دستگاه‌ها وارد آید پیمانکار موظف است به هزینه خود در اسرع وقت نسبت به رفع نقص و جبران خسارت وارده اقدام نماید.
 2. پس از اتمام مدت قرارداد کلیه دستگاه‌ها و تجهیزات لازم به همان صورت که به پیمانکار تحویل داده شده طی صورتجلسه‌ای به پیمانکار جدید تحویل داده خواهد شد. پیمانکار موظف است در پایان قرارداد لوازم و تجهیزات تحویلی را صحیح و سالم ارایه نماید.
 3. حفاظت و حراست و نگاهداری وسایل، تجهیزات، ماشین‌آلات و کلیه لوازمی که در رابطه با این قرارداد در اختیار پیمانکار قرار داده شده بعهده وی می‌باشد و چنانچه از این جهت خساراتی به کارفرما وارد آید که طبق تشخیص مدیریت فنی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه پیمانکار مسئول آن باشد مسئولیت جبران خسارات وارده بعهده پیمانکار می‌باشد و پیمانکار متعهد می‌شود که نسبت به بازسازی یا جایگزینی قسمت خسارت دیده به هزینه خود اقدام نماید.
 4. پیمانکار حق ندارد هیچ‌گونه تغییری جزئاً و کلاً در مکان و لوازم امانتی تحویلی انجام دهد، بدیهی است در موارد لزوم موکول به صدور مجوز از طرف کارفرما خواهد بود.
 5. در صورتی که پیمانکار تشخیص دهد تمام یا قسمتی از دستگاه‌ها و تجهیزات موضع قرارداد فرسوده یا غیرقابل استفاده شده است موظف است مراتب را کتباً به ستاد مرکز بهداشت شمال غرب اعلام کند. پس از بررسی و کسب تایید، اقدامات لازم را در خصوص رفع نقص به هر ترتیب که باشد اعم از تعمیر یا تعویض انجام دهد.
 6. پیمانکار موظف به رعایت کلیه شئون اخلاقی و ضوابط اسلامی در مورد افراد و کارکنان خود می‌باشد.
 7. پیمانکار حق استفاده از اتباع بیگانه جهت اجرای موضوع قرارداد را نداشته و مسئولیت پاسخگویی و جبران خسارت وارده در صورت تایید مطلب فوق از سوی سازمان‌های ذیربط به عهده پیمانکار خواهد بود.
 8. پیمانکار متعهد می‌گردد مقررات قانون کار و قانون تامین اجتماعی را در انجام وظایف موضوع قرارداد و تعیین مزد و حقوق کارگران رعایت نماید و هرگونه پاسخگویی به شکایات و اجرای آراء مربوط به هیئت‌های حل اختلاف کارگری و سایر تعهدات قانون کار را بعهده بگیرد.
 9. هرگونه خسارتی اعم از جانی و مالی از سوی پیمانکار و یا عوامل اجرایی ایشان در اثر سهل‌انگاری وارد شود، پیمانکارمتعهد به جبران خسارت مذکور بدون هیچگونه ادعایی خواهد بود.
 10. هرگونه تغییر در وضعیت شرکت طرف قرارداد می‌بایستی ظرف مدت 15 روز کتباً به کارفرما اعلام گردد.
 11. بهره‌برداری از واحدهای موضوع این قرارداد به طور مداوم انجام می‌شود و پیمانکار متعهد می‌گردد کلیه تجهیزات و تاسیسات مربوطه را در تمام مدت 24 ساعت شبانه‌روز تحت کنترل و آماده بکار داشته باشد.
 12. در صورت بروز هرگونه حادثه یا سانحه‌ای برای پرسنل پیمانکار در حین انجام وظیفه یا به سبب آن، کلیه هزینه‌های درمانی و خسارت قانونی بعهده پیمانکار می‌باشد.
 13. در صورتی که پیمانکار تمایل به ادامه موضوع قرارداد پس از پایان مدت آن را نداشته باشد، موظف است یک ماه قبل از انقضاء مدت قرارداد مراتب را به صورت کتبی به کارفرما اعلام نماید.
 14. پیمانکار پس از انقضای مدت قرارداد تا انعقاد قرارداد با پیمانکار جدید «حداکثر برای مدت 2 ماه» موظف به ارائه خدمات براساس مفاد قرارداد قبلی خواهد بود.
 15. پس از انقضای مدت قرارداد کلیه دستگاه‌ها و تجهیزات لازم به همان صورت که به پیمانکار تحویل داده شده طی صورتجلسه‌ای به پیمانکار جدید تحویل داده خواهد شد.
 16. پیمانکار موظف است کلیه وسایل مورد نیاز و ابزارآلات لازم را در محل کار فراهم آورد بطوریکه هیچ گاه تاخیری در اجرای قرارداد به لحاظ کمبود وسایل مذکور صورت نگیرد.
 17.  پشتیبانی از اینترنت و کابل کشی و پشتیبانی سانترال و تعمیر و نگهداری و پارتیشن بندی
 18. تامین دستگاه جوش دیجیتال/ هوابرش و کلیه ابزارآلات مربوطه نسبت به چهار نفر نیروی تاسیسات
 
 
دفعات مشاهده: 248 بار   |   دفعات چاپ: 10 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر