دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برگزاری نشست هم اندیشی مدیران مرکز بهداشت شمال غرب در سالن همایش های رازی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ | 

نشست هم اندیشی مدیران مرکز بهداشت شمال غرب  در سالن همایش های رازی در مورخ 25/12/95 برگزار شد.

نشست هم اندیشی مدیران مرکز بهداشت شمال غرب  با حضور دکتر گلشنی  رئیس مرکز بهداشت،دکتر صاحب زاده معاون مرکز ، کارشناس مسئولین ستادی و روسای مراکز  سلامت  تحت پوشش در سالن همایش های رازی در مورخ 25/12/95 برگزار شد.

در این نشست دکتر گلشنی ضمن عرض خیر مقدم و تبریک پیشاپیش فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زهرا (س) و نوروز،در خصوص اصول کار تیمی و اهمیت آن در پیشبرد اهداف و ارتقای بهره وری،مطالبی را ارائه کردند.ایشان در ادامه به مرور دستورالعملهای سلامت نوروزی و اقدامات این مرکز در این راستا پرداخته و خاطر نشان ساختند که به منظور تنویر افکار عمومی در خصوص خدمات ارزنده نظام سلامت ،باید در تمامی ایام خصوصاٌ ایام تعطیلات نوروزی ،با حداکثر توان،خدمات با کیفیت به عموم مردم ارائه نماییم.

رئیس مرکز بهداشت شمال غرب در ادامه اذعان نمودند که در سال 95 با تلاش و جدیت تمامی همکاران،شاهد رشد و پیشرفت مرکز بهداشت شمال غرب بودیم که امید است در سال جدید نیز این همدلی و هم افزایی ادامه یابد و بتوانیم در راستای نیل به اهداف تببین شده مجموعه دانشگاه علوم پزشکی ایران حضوری منسجم و پویا داشته باشیم.

سپس  هر یک از کارشناس مسئولین و سر پرستان مراکز  به عملکرد و مهم ترین چالش های پیش رو پرداخته  پرداخته و در ادامه  عملکرد مراکز و پایگاه ها در حوزه سامانه سیب بررسی و تحلیل گردید.

گفتنی است که در این جلسه با اهدای هدیه و لوح سپاس از زحمات مدیران مرکز بهداشت شمال غرب تقدیر به عمل امد.

هم چنین ابواب جمعی مرکز بهداشت شمال غرب با اهدای لوح تقدیر و یک جلد قرآن نفیس از زحمات و حمایتهای آقای دکتر گلشنی تقدیر نمودند.

دفعات مشاهده: 117 بار   |   دفعات چاپ: 20 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر