دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برگزاری نشست هم اندیشی مسایل حوزه سلامت مرکز بهداشت شمال غرب با فرماندار تهران

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱/۲۶ | 

 نشست هم اندیشی مسایل حوزه سلامت مرکز بهداشت شمال غرب با حضور مهندس فرهادی معاون استاندار و فرماندار شهر تهران،دکتر گلشنی رییس مرکز بهداشت شمال غرب،دکتر صاحب زاده معاون بهداشتی  و دکتر اردلان مسئول گسترش مرکز بهداشت شمال غرب در مورخ 26/1/96 در محل دفتر فرماندار تهران برگزار شد.

در این نشست هم اندیشی که با هدف حمایت طلبی برگزار شد،دکتر گلشنی  ضمن ارائه گزارش عملکرد سال 95 و نیز عملکرد سلامت نوروزی، از حمایتهای فرماندار تهران  تقدیر نموده و خاطر نشان کردند که  تعاملات برونبخشی در راستای ارتقای سلامت نقش بسیار مهم و حیاتی دارد و به این مهم در برنامه طرح تحول نظام سلامت نیز تاکید گردیده است. در ادامه رییس مرکز بهداشت شمال غرب به بیان وضعیت اعتبارات استانی ، آخرین وضعیت به روز رسانی جمعیت در سامانه یک پارچه بهداشت ،وضعیت اجرای سیاستهای جمعیتی و اهمیت مشارکت تمامی ارگانها جهت نیل به اهداف تبیین شده و برخی از چالش های پیش رو پرداختند.

سپس  مهندس فرهادی ضمن تشکر از عملکرد مطلوب مرکز بهداشت شمال غرب ،از کلیه برنامه های مربوط به سلامت و حوزه بهداشت اعلام حمایت نموده و افزودند که در طی ماه های آتی  در خصوص جذب اعتبارات استانی  مربوط به مرکز  بهداشت شمال غرب دقت نظر بیشتری صورت خواهد گرفت.

گفتنی است در این دیدار در خصوص هفته سلامت و برنامه های پیش رو نیز توضیحاتی ارائه گردید.

دفعات مشاهده: 126 بار   |   دفعات چاپ: 32 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر