دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

تقدیر رئیس مرکز بهداشت شمال غرب از همکاران مرکز خدمات جامع سلامت شهید کاظمیان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۴/۲۴ | 

دکتر جواد گلشنی رئیس مرکز بهداشت شمال غرب تهران از همکاران مرکز خدمات جامع سلامت شهید کاظمیان  در مورخ  بیست و چهارم تیر تقدیر به عمل آوردند.

پیرو بازدید و پایش مدیر کل دفتر مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت از مرکز خدمات جامع سلامت شهید کاظمیان و با توجه به نتایج بسیار مثبت این پایش و رضایت مدیر گسترش معاونت بهداشتی وزارت بهداشت و نیز  رئیس دانشگاه و معاونت بهداشتی دانشگاه،دکتر جواد گلشنی در مورخ بیست و چهارم تیر ماه با حضور در این مرکز از خدمات و همکاری های کلیه پرسنل این مرکز با اهدای لوح ،تقدیر نمودند.

گفتنی است که در این مراسم  ، نماز جماعت ظهر و عصر در مرکز برگزار و در ادامه نشست بصیرتی معرفتی در خصوص اخلاق اسلامی و حجاب و عفاف  برگزار شد. در ادامه دکتر گلشنی ضمن تشریح روند پایش صورت گرفته،انجام کار تیمی و داشتن تعهد سازمانی و وجدان کاری را از جمله مهم ترین عوامل موفقیت در این پایش برشمردند.ایشان هم چنین بر ضرورت تداوم این روند و افزایش میزان بهره وری تاکید نمودند.سپس دکتر نصیر احمدی سرپرست مرکز کاظمیان از راهنمایی ها و پشتیبانی های دکتر گلشنی و سایر مسئولین ستادی تشکر نموده و خاطر نشان کردند که این اقدام ستاد و تکریم همکاران،بدون شک تأثیرات بسیار مثبتی بر افزایش کارآیی و انگیزه پرسنل دارد.

در پایان با اهدای لوح و شاخه گل از زحمات  تمامی پرسنلی مرکز خدمات جامع سلامت شهید کاظمیان تقدیر به عمل آمد

دفعات مشاهده: 596 بار   |   دفعات چاپ: 39 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر